Dobrodružství, které stojí za to

Také máte rádi dobrodružství? Nebo máte někoho podobného v rodině? Možná, že si ještě ze svého dětství pamatujete bojové hry, které se provozovaly na různých letních táborech. Dnes jsou většinou letní tábory o něčem jiném a málokterý nabízí dětem vyžití takového směru. Ale my, dospělí, se můžeme na chvilku vrátit do dětských let a nostalgicky zavzpomínat na ty doby, kdy jsme s husí kůží na zádech plnili některý obtížný a napínavý úkol. A pokud si někdy rádi zahrajete nějakou zajímavou adventuru na svém počítači, pak bude tohle přesně to pravé pro vás. Přihlásíte-li se do týmu, který tvoří dva až pět členů, pak se můžete zúčastnit živé a opravdu reálné únikové hry.

společné řešení

  • Tento druh zábavy se už rozeběhl do všech možných koutů naší republiky.
  • A je dobře, že právě úniková hra Kolín a další města také neminula.

Budete spolu s týmem hledat skryté nápovědy, které vás nakonec dovedou k předmětu, který je uschovaný. Budete řešit a luštit různé kódy, jež vás přivedou na další stopy. A co je hlavním cílem?

  • Pochopitelně, že se musíte dostat ven v časovém limitu.

Pokud navštívíte zmíněný Kolín, pak si hodinky nařiďte na hodinu a půl. Protože právě devadesát minut budete mít na to, abyste všem záhadám přišli na kloub.

východ ze hry

Na chvíli bez běžných starostí

Odložte tedy na chvilku své starosti a přijďte si vyčistit hlavu tímto způsobem, který vám přinese chvíle zábavy i možnosti, jak si trochu potrápit mozkové závity. Jelikož je naprosto nezbytné, aby členové týmu mezi sebou komunikovali a spolupracovali, je tento způsob zábavy vhodný i na stmelení rodiny nebo například pracovního kolektivu. Ještě dlouho po ukončení hry budete společně probírat úžasné zážitky, které jste měli možnost prožít.

  • Pokud právě vás tento způsob zábavy neláká, pak ho můžete dát jako skvělý dárek někomu, komu udělá opravdovou radost.