Dobrodružství, které stojí za to

Také máte rádi dobrodružství? Nebo máte někoho podobného v rodině? Možná, že si ještě ze svého dětství pamatujete bojové hry, které se provozovaly na různých letních táborech. Dnes jsou většinou letní tábory o něčem jiném a málokterý nabízí dětem vyžití takového směru. Ale my, dospělí, se můžeme na chvilku vrátit do dětských let a nostalgicky zavzpomínat na ty doby, kdy jsme s husí kůží na zádech plnili některý obtížný a napínavý úkol. A pokud si někdy rádi zahrajete nějakou zajímavou adventuru na svém počítači, pak bude tohle přesně to pravé pro vás. Přihlásíte-li se do týmu, který tvoří dva až pět členů, pak se můžete zúčastnit živé a opravdu reálné únikové hry.

společné řešení

  • Tento druh zábavy se už rozeběhl do všech možných koutů naší republiky.
  • A je dobře, že právě úniková hra Kolín a další města také neminula.

Budete spolu s týmem hledat skryté nápovědy, které vás nakonec dovedou k předmětu, který je uschovaný. Budete řešit a luštit různé kódy, jež vás přivedou na další stopy. A co je hlavním cílem?

  • Pochopitelně, že se musíte dostat ven v časovém limitu.

Pokud navštívíte zmíněný Kolín, pak si hodinky nařiďte na hodinu a půl. Protože právě devadesát minut budete mít na to, abyste všem záhadám přišli na kloub.

východ ze hry

Na chvíli bez běžných starostí

Odložte tedy na chvilku své starosti a přijďte si vyčistit hlavu tímto způsobem, který vám přinese chvíle zábavy i možnosti, jak si trochu potrápit mozkové závity. Jelikož je naprosto nezbytné, aby členové týmu mezi sebou komunikovali a spolupracovali, je tento způsob zábavy vhodný i na stmelení rodiny nebo například pracovního kolektivu. Ještě dlouho po ukončení hry budete společně probírat úžasné zážitky, které jste měli možnost prožít.

  • Pokud právě vás tento způsob zábavy neláká, pak ho můžete dát jako skvělý dárek někomu, komu udělá opravdovou radost.

Previous post Když je článek kvalitní, čte se velmi pohodlně
Next post Dámské batohy a ruksaky