Hry na mobilu

Mobilní telefon je už něco, co má úplně každý člověk. A nemyslím tím jenom třeba dospělé lidi, ale taky malé děti. Například můj synovec má mobilní telefon už od svých šesti let. A vy si možná říkáte, že v takovém věku už to má asi hodně dětí a já vám dávám za pravdu, protože jsem zjistila, že děti opravdu v tomto věku už mají mobilní telefon. Ale já naštěstí patřím k těm rodičům a k těm lidem, kterým to vůbec nevadí, že malé děti mají mobilní telefon. Teď sice ano, je pravda, že si syn hraje na mobilním telefonu taky samozřejmě nějaké hry. A to hlavně Minecraft. Jistě znáte takovou populární dětskou hru Minecraft, protože tato hra se dá hrát jak na tabletu anebo na počítači, tak taky na mobilním telefonu. Sice na mobilním telefonu je to takové složitější a na notebooku nebo počítači je to samozřejmě lepší.

Je mnoho typů mobilů.

Protože je logické, že čím větší obrazovka je, tak tím lépe se hrají různé hry. To já si ještě pamatuji sebe. Já jako dítě jsem neměla ani mobilní telefon ani počítač a ani tablet tečky. Měli jsme akorát videohry a později taky PlayStation.  Vzpomínám si na legendární hru Mario. To jsme hráli se sourozenci vždycky na videohrách.

Mobil se už každý.

Nyní, když jsem dospělá a mám děti a mám taky lepší mobilní telefon, tak taky hraji občas ale nějaké hry. A do mobilního telefonu jsem si samozřejmě stáhla Maria. Je to opravdu skvělá hra, u které se opravdu odreagujete a je to pro mě taky veliký relax. Taky jste jistě někdy ve stresu anebo se nudíte, tak nemusíte jenom uklízet jako moje sestra a máma, ale taky občas můžete se vrátit do dětských let a zahrát si nějaké mobilní hry. Anebo si zkuste zahrát mobilní hry taky na notebooku nebo na počítači, prostě cokoliv, co vás napadne. Jsou různé věci, co můžete dělat s mobilem, třeba taky hrát mobilní hry. A na co ještě využíváte svůj mobilní telefon? Já sama jsem si ze začátku vůbec nevěděla rady, ale nyní je to lepší.

Previous post Milovaný počítač
Next post Pečujte o svou imunitu