Kvalitním osvětlením můžete úrazům předejít

Už byste se měli přestat zabývat tím, že tu školu postavili podle nepromyšleného projektu. Co tím změníte, když budete každý den nadávat na to, že tmavou dlouhou chodbou musí žáci školy procházet den co den k tělocvičně. Kde má škola brát peníze za spotřebovanou elektrickou energii? Proč tam projektant neumístil několik oken? Inu, smiřte se s tím, co nemůžete změnit, a přemýšlejte, jak to udělat, aby škola za spotřebu elektrické energie penězi zbytečně neplýtvala. Není to těžké.

stará chodba

Proveďte výměnu.
Je jasné, že žáci jsou všetečkové, kteří se neustále pošťuchují a v nestřežených momentech, kdy se dohled otočí zády, už provedou hlouposti, u kterých nedomýšlejí důsledky. A pokud prochází temnou chodbou, kde je vážně špatně vidět, je k úrazu krůček. Je to prostor, který přímo vybízí k lumpárnám. Není na ně totiž vidět.

Právě proto je řešením osvětlení https://www.lightpark.cz/kompaktni-kruhove-zarivky/, které dokáže zabránit myšlenkám na lumpárny.
A když se bude jednat o osvětlení úsporné, potom už není důvod na něco čekat. Prostě začněte ve spolupráci se školním údržbářem pracovat na výměně takového osvětlení.

špinavá lampa

I dohled bude klidnější.
Pedagogičtí pracovníci zodpovídají za svěřené žáky, a proto na sobě nesou každý den tíhu zodpovědnosti, jako v žádné jiné profesi. Umístěte tedy do Vaší temné dlouhé chodby kruhové zářivky, které dodají takovému prostoru tolik světla, že i tato část budovy přestane být noční můrou všech zúčastněných. Jen žáci budou nemile překvapeni, že na ně bude dobře vidět. A kromě toho se nemusíte obávat ani toho, že se nedoplatíte. Rozhodně budou stačit možná dva, nebo dokonce jen jeden takový zdroj světla. Záleží na svítivosti a rozměrech chodby. V každém případě nastartujete úsporný režim ve výdajích za elektrickou energii. A procházení chodbou k tělocvičně se stane bezpečným místem.

Previous post Kdo neskáče, není šťastný
Next post Nitritové čističe poppers rush