Nitritové čističe poppers rush

Jste milovníky netradičního a nespoutaného sexu? Nespoutaného v tom smyslu slova, že se dokážete naprosto uvolnit a prožít ten okamžik každým centimetrem vašeho těla. Pouta jako taková vyloučená nejsou, právě naopak. Ty jsou během takového sexu využívány velice hojně. Zpestřit si sexuální život určitými pomůckami či novými praktikami není nic špatného. Záleží pouze na vás a na partnerovi, do čeho se společně odvážíte jít a co jste ochotni společně vyzkoušet.

kůže

Fantazii se meze nekladou. Na mysli však musíte mít zejména opatrnost, při určitých sexuálních praktikách je opatrnost doslova vyžadována, zvlášť pokud v této oblasti nemáte příliš mnoho zkušeností. Další důležitostí je hygiena. V případě, že používáte různé předměty a sexuální pomůcky, musíte je po každém použití dostatečně vyčistit. Na hygienu dbejte především. Přestože tyto o věci používáte pouze s jedním partnerem a oba jste samozřejmě čistotní, po použití zůstávají na těchto věcech bakterie, které se budou i nadále množit. Pokud tedy předmět nevyčistíte, můžete si zahrávat se zanesením pěkně nepříjemné infekce.

Poppres rush je slangový název pro nitritové čističe, které jsou vhodné právě například pro čištění těchto předmětů. Ať už se jedná o kombinézy, pouta či jiné fetiš kožené nebo erotické pomůcky a hračky. Čistěte a dezinfikujte tedy jednotlivé předměty s pomocí tohoto přípravku. Během jeho použití však musíte dbát na bezpečnost. Látka je totiž vysoce hořlavá, tudíž byste během manipulace s ní neměli kouřit ani být v blízkosti otevřeného ohně. Vzhledem k tomu, že přípravek obsahuje také látku isopropyl nitrite, dejte pozor, aby se kapalina nedostala do kontaktu s pokožkou. Hrozí totiž její podráždění. Používejte tedy ochranné pomůcky, nejlépe gumové rukavice, pracujte ve vyvětrané místnosti a nevdechujte výpary.

pouta

Přípravek je však vhodný také k čištění audio či video hlavy. Při čištění audio hlavy můžete odstraňovat nánosy z pásků pomocí vatové tyčinky namočené v čističi, u video hlavy však vatovou tyčinku nepoužívejte. Video hlavu čistěte spíš s pomocí hladkého papíru.

Previous post Kvalitním osvětlením můžete úrazům předejít
Next post Vsaďte na efektivní řešení