Proč mají muži častěji problémy s erekcí?

Proč mají muži častěji problémy s erekcí?


Erekce je pro někoho tabu, někdo to bere jako naprosto normální téma a taky že je. Týká se to totiž naprosto všech mužů, a to bez rozdílu. A někteří muži mají s erekcí problémy, což je také spojuje dohromady a věřte nebo ne, těchto mužů je opravdu dost, kteří s erekcí problémy mají. Vlastně v dnešní době je těch mužů víc a víc a je to zapříčiněno hned několika faktory, které bychom si dnes mohli společně objasnit. Některé faktory vás totiž samotné třeba ani nenapadnou, a přitom by vám přišly zajímavé a všechno by vám to v hlavě docvaklo. Takových faktorů je víc a víc a dost možná budou postupně přibývat a muži budou mít větší a větší problémy s erekcí a také například s neplodností. Co takhle se na ty faktory společně podívat?

film pro dospělé

  1. Filmy pro dospělé

Napadlo vás někdy, že muži mohou mít problémy s erekcí kvůli filmům pro dospělé? Ano, i to je samozřejmě možné a je to z toho důvodu, že jsou zvyklí na něco právě z filmů pro dospělé a pak, jakmile zažijí realitu jim to nestačí, protože si myslí, že všechno funguje tak, jak je to tam. To ale není pravda a ví to naprosto každý.

  1. Hormony

Jako další faktor jsou hormony, a to ne ani tak zdaleka hormony, které mají v těle muži, ale hormony, které jsou nechtěně rozpuštěné ve vodě víc a víc. Proto by se nikdy neměly léky ani hormonální antikoncepce splachovat do záchodu, protože látky v nich obsažené se v čističce odpadních vod nepřefiltrují, a tak se pak vyskytují naprosto všude. Proto je víc lidí neplodných a mohou mít problémy s erekcí.

pilulky

  1. Nekomfortní prostředí

Dalším faktorem je ale dost proměnlivý faktor, a to prostředí. Někdy se totiž muži v daném prostředí necítí dobře, protože je tam něco, co jim vyloženě vadí. I to se stává, například jsou v prostředí, kde se necítí úplně tak dobře.

  1. Oblečení

Napadlo vás někdy, že dost velkou roli může hrát také oblečení, které muži nosí? V poslední době jsou to častěji a častěji upnuté džíny, které mohou způsobovat jak neplodnost, tak problémy s erekcí.

Previous post Játra-centrum dění
Next post Čaje jsou úžasné