Proč není sex takový, jaký by měl být

Na co se zaměřit, aby byl sex podle našich představ. Vždyť se přece milujeme, abychom z rozkoše vnímali radost, a ne nějakou fiktivní povinnost v rámci podivných předsudků.

dívka

Sex bez zvuků, jako by nebyl

Milování je intimní záležitost, o níž není pochopitelně žádoucí informovat celý zbytek domu, sousedy a příbuzenstvo v nevhodnou chvíli hlasitým sténáním a vrzáním postele. Dnes však není problém technicky situaci zajistit tak, abychom měli dostatek soukromí a přitom se mohli dokonale uvolnit a dát volný průběh své vášni. Hlasitý projev, který totiž při sexu spontánně vychází z našeho nitra, informuje partnera o přirozené náklonnosti, o síle rozkoše a vášně, o kvalitě prožitku.

Jestliže budeme zaražení a nevydáme při tom hlásku, v přehnané sebekontrole, co by tomu někdo řekl, anebo dokonce náš partner, docílíme dokonalé blokády k orgasmickému vyvrcholení. Vzdychání z rozkoše totiž orgasmus může nejen spontánně vyvolat, ale i významně prodloužit a zesílit.

Málo masturbace – slabý orgasmus

Častá masturbace přispívá k silnějším orgasmům. Prokázalo to mnoho nezávislých výzkumů, sebeukájení je totiž něco jako trénink. Žádný vrcholový sportovec by nedokázal svůj výkon předvést na stadionu, kdyby neměl za sebou hodiny náročné přípravy. V sexu to funguje podobně, masturbací nacvičíte techniku samotného dráždění, vzdychání a spontánní otevřenosti, uvolníte zábrany, a muži navíc udržují v kondici varlata a prostatu. Masturbace také přispívá k větší psychické pohodě, takoví lidé jsou pak spokojenější, veselejší, šťastnější.

Masturbovat je většinou problém pro ženy, muži onanují pravidelně a nepřipadá jim to zpravidla podivné, zatímco ženy mohou být stydlivé dokonce i samy před sebou. Obávají se svých vlastních emocí, mají výčitky, že je pro ně vzrušující představou i technika, která jim připadá podivná, např. tření bradavek, dráždění pupíku, laskání vnitřních stran stehen, cucání prstů na chodidlech atd.

blondýna

Chemické léky

Paradoxně některé léky působí jako likvidátor libida a sexuálního prožitku. Je sice pravdou, že mnoha afrodiziaky lze docílit významného uvolnění a intenzivnější rozkoše , ovšem na některá léčiva byste měli být v této souvislosti opatrní. Jsou to především antidepresiva, léky na snížení krevního tlaku a některé druhy antikoncepčních přípravků. Většina těchto preparátů zvyšuje v krvi hladinu proteinu prolaktin, který snižuje významně libido. Některá antidepresiva také deformují schopnost dosáhnout orgasmu, a to nejen u žen. Zapomeňte také na antihistaminika, což jsou léky proti projevům alergie. Ty způsobují snížení přirozeného zvlhčení vagíny a pohlavní styk je pak pro ženu spíše utrpením, než rozkoší.

Previous post Poppers
Next post Vám už jde možná o zdraví