Altány a jejich návrat

Altány a jejich návrat


Dnes už si zase lidé do zahrad preferují pořizovat místo plastových laviček kvalitní a krásné věci z přírodních materiálů, a tak dřevěné altány slaví svůj návrat. Altán je krásnou a originální dekorací a má mnoho využití:

• příjemné a chráněné místo, kde si můžete vychutnat samotu, zavěsit houpací síť a odpočívat

• útočiště před nepříznivým počasím a silným slunečním svitem

• zahradní posezení

• prostor, který vám ochrání například zahradní nábytek, polštáře k venkovnímu posezení

• výborné místo na sušení bylin

• chráněný prostor pro dětské hry

altán1

S pořízením nového zahradního altánu si nemusíte dělat velké starosti. Nemusíte být ani zdatný stavebník. Nejlepší variantou z hlediska snadné realizace a rozumné ceny je pořízení zahradního altánu 3×3 ve formě stavebnice. Rozměrově jde o stavbu, která nezabere moc místa, ale určitě udělá na zahradě velkou parádu a vejde se do ní menší pohodlné posezení pro rodinu.

altán2

Pokud si vyberete z katalogu některý z modelů a budete požadovat úpravy podle svých potřeb, nebude to problém. Doma si připravíte pevný a rovný http://www.patriacf.cz/profile/rovny.aspx terén a altán vám bude doručený v rozloženém stavu až do domu. Všechny dřevěné části jsou výborně řemeslně zpracované, díly jsou hoblované a frézované. Moderní typ dřevěných hranolů zaručí dlouhodobě perfektní vzhled a funkčnost. Použité smrkové dřevo je výborné kvality a všechny dřevěné části byly pod tlakem ošetřené ekologickou ochranou. K dřevěným dílům je dodán i veškerý spojovací materiál, který pro montáž zahradního altánu budete potřebovat.

S přiloženým návodem bude celá stavba hotová za pár hodin. K práci vám bude stačit jeden pomocník. Dřevo si můžete natřít podle svého vkusu. K altánu si lze přikoupit krásné zástěny a také si můžete jeho okolí zkrášlit dřevěnými truhlíky na květiny. Stěny altánu můžete ozdobit třeba některou z plazivých růží, která vám bude i příjemně vonět.

Previous post Kvalitní bydlení bez „zapuštění kořenů“
Next post Za dobrodružstvím do nebes