Za dobrodružstvím do nebes

Kdo by netoužil po tak nepřekonatelném zážitku, jakým je létání? Nechat se vzít až do nebes mezi oblaky a vidět všechno kolem z nepoznaného pohledu je něco úžasného pro každého, kdo to nezažil. Tuto službu nabízí vyhlídkové lety balónem, které patří mezi skutečně výjimečné, které zažijete jen pár krát za život. Let balónem je pro mnoho lidí nesplněným snem a zážitkem, který se jen tak neopakuje.
horkovzdušné balóny

Ceny a nabídka služeb

Let balónem se považuje za poněkud drahou zábavu, ale vzhledem k jedinečnému zážitků je jeho cena odpovídající. Počítejte tedy s tím, že musíte mít odložené nějaké penízky bokem. Litovat však nebudete, tomu věřte! Tak jako u všeho, i při vyhlídkových letech balónem můžete natrefit na slevy, které se jen tak neopakují. Vybrat si tedy můžete z:
·        malých balónů
·        velkých balónů
·        privátních letů
Pro dokonalost letu musíte narazit na krásné počasí, které vašemu zážitku dodá ještě větší kouzlo a samozřejmě i krásný výhled.
let balónem

Pro dva nebo pro celou partu

Let balónem si můžete užít jen se svou drahou polovičkou nebo také i s velkou skupinou lidí. Kolektivní lety jsou k dispozici i pro dvacet osob, takže nemějte strach, že se budete v balónu tlačit a nebudete mít dostatečný rozhled. Doba letu se přitom pohybuje kolem 60 minut, které bohatě stačí k tomu, abyste si užili všechen pohled na místa, které uvidíte.

Dárkový poukaz

Jestli toužíte po tom, potěšit mimořádným dárkem své blízké, neváhejte jim dát dárkový voucher. Získat ho můžete na stránkách různých slevomatů nebo také přímo na internetových stránkách vyhlídkových letů. Vaši blízcí budou mít z tohoto typu dárku obrovskou radost. Dáte jim bezpochyby nezapomenutelnou vzpomínku, která se jim uloží na dlouhou dobu do paměti.

Co vše let balónem nabízí?

Lety balónem se konají po celé naší republice. Vybrat si tak můžete ze široké nabídky a záleží jen na vás, které krásy naší země chcete vidět z výšky. Takže jestli se chcete proletět nad vaší rodnou vesnicí nebo poznat místa, na kterých jste ještě nebyli, nebude to žádný problém. Musíte brát na vědomí i pravidla, které určují to, kdo smí a kdo naopak ne v balónu letět. Pro koho je tedy let balónem nevhodný?
–       těhotné ženy
–        děti menší 140 cm nebo mladší 8 let

Previous post Altány a jejich návrat
Next post Nové zařízení by mohlo nabíjet váš telefon během vaší chůze