Dětský kolektiv o prázdninách je skvěllá volba

Dětský kolektiv o prázdninách je skvěllá volba

Letní táboryna „Sobeňáku“ jsou to pravé pro vaše děti! Chcete, aby se vaše ratolesti o prázdninách nenudily? Nemáte dostatek dovolené, abyste se o děti mohli postarat a nechcete je neustále vláčet po příbuzných? Nehledě na to, že když vaši příbuzní jsou tetičky a babičky bez dalších vnoučat, vaše děti se tam mohou nudit. Jistě je pro dítě prarodič dobrou volbou, ale ne na celé prázdniny.

I vaši prarodiče si potřebují odpočinout, nezapomínejte na to, že akční děti je dovedou sice nabudit, ale také pořádně potrápit, protože babičky mají neustálou starost, aby se vnoučatům nic nestalo, musejí vařit, uklízet a vymýšlet program. A to je leckdy pro staršího člověka velký zápřah. Dopřejte vašim dětem i jejich babičkám a dědečkům určitě společný čas o prázdninách, určitě se mnoho věcí od nich naučí a možná i vzájemně.

babička vnučka

Ale vymyslete pro děti i jiný program, který stráví se svými vrstevníky.

Protože děti si musejí také hrát, vzájemně si vyměňovat zkušenosti, musejí „růst“ a to svedou nejlépe v dětském kolektivu. A pokud se vám nechce vymýšlet prázdninový program pro vaše děti, pak to nechce na těch, kteří dětem rozumí a kdo s dětmi celý rok pracují.

Naše letní tábory „Na Sobeňáku“ získávají na oblibě a děti, které u nás strávily svůj volný čas, se k nám opět rády vrací. A to je pro nás skvělá vizitka, čehož si velmi ceníme a vážíme.

Máme pro děti připravené a nachystané úžasné programy, které vtáhnou do děje každého. Dbáme ale i na to, aby vaše děti „nezvlčily“, to znamená, že u nás mají volnost, ale kázeň musejí dodržovat. Učíme je, aby si udržovaly pořádek na chatičkách, kde dočasně bydlí, vzájemně se ohodnocují body a to je dokáže vybičovat k pořádku, že by tomu jejich maminky nevěřily!

smích děti

A to umí jen dětský kolektiv, vládne u nás zdravá rivalita a přitom kamarádství, smích a radost. Vaše děti se u nás nikdy nudit nebudou!

Previous post Aby bylo peněz dost
Next post Využití makrolonu a výhody tohoto materiálu – Kde všude se s ním setkáváme?