Modely plesových šatů lze zakoupit ve výprodeji za výhodné ceny

Vysněné společenské šaty se mohou pořídit za skutečně nízkou cenu. Navíc je možnost zakoupit originální tvary, barvy i střihy, které z mnoha žen dokážou udělat hotovou princeznu večera nebo společenské události. Ve správně padnoucím střihu rozhodně každá sklidí velký úspěch. Není třeba se obávat postavy, jelikož přední návrháři mysleli na vše. Existuje několik druhů postav, ovšem správný střih vyhraje nad určitými nedostatky. Navíc lehce odhalená ramena, nohy a upravený výstřih probudí ženskost, půvab a přitažlivost.
dívky z plesu.jpg
Uvidíte, že neexistuje již žádná překážka.
Postava jako jablko – vybírejte si šaty takové, které odvedou pozornost od problematických partií břicha. Rozhodně zvolte výstřih do tvaru V, jelikož opticky zeštíhluje. Vyzkoušejte klidně kombinaci, kdy horní část bude nenápadná v tmavší barvě a sukně může být doladěna buď v barvě, nebo případně s jemnými vzory.
plesové šaty.jpg
Postava jako hruška – zvolte šaty s hlubším výstřihem, ten krásně odhalí krk a tím prodlouží ramena. Pas máte v podstatě štíhlý, tak toho využijte a nechte ho střihem zvýraznit. Nejlepší jsou šaty šité do tvaru áčka. Sukně může být klidně splývavá a méně výrazná, pak nebude přidávat na objemu.
Postava jako obrácený trojúhelník – nebojte se vyzkoušet hlubší kaskádovitý výstřih, jelikož ten prodlouží krk, ale i trup. Vaše štíhlé nohy vyniknou u většího rozparku, kterého není třeba se obávat.
Postava jako přesýpací hodiny – velká výhoda, jelikož zde budou slušet střihy jak do áčka, tak různé asymetrické tvary. Žena s takovou postavou je ve výhodě, jelikož její plesové šaty výprodej rozhodně nabízí ve velkém výběru.
dvě dámy.jpg
Postava jako obdélník – trochu problematická postava pro ženu, jelikož se jedná o chlapeckou postavu s nevýrazným pasem. Ale oni ona se nemusí obávat, že nevynikne ve společenských šatech. Stačí vybrat upnutější vršek a volnější sukni, která bude začínat lehce nad pasem. Nevadí volánky a další prvky, které jen zvýrazní ženskost.
Vhodný doplněk, jemné nalíčení a úsměv na tváři, již bude muset každá kráska doladit sama.

Previous post Vsaďte na efektivní řešení
Next post Myslete na svět kolem sebe