Myslete na svět kolem sebe

Téma životního prostředí se dostává stále více do podvědomí všech lidí. Každá lidská činnosti totiž na prostředí, ve kterém žijeme, velice působí. A každému rozumně uvažující člověku musí být jasné, že v tomto případě budou za hříchy rodičů potrestány jejich děti. Stačí se podívat na filmový dokument z poslední doby, ve kterém se jeho tvůrci zabývají některým z moří. U břehů se povalují hromady plastových láhví, které na svůj poločas rozpadu budou čekat věky. A otázkou je, jestli se vůbec někdy dočkají.
skleněné karafy.png
§ Jako první by tedy mělo každého napadnout, že je zapotřebí konečně přestat tento stav zhoršovat.
– Plastové láhve byly kdysi velice vítané, protože nahradily těžké skleněné.
– Ale pokrok jde dál a ty plastové se opět mění za skleněně.
Nejsou to ovšem ty těžké a snadno rozbitné. Jedná se o výrobek z borosilikátového skla, které se vyznačuje velkou odolností a rovněž lehkostí. Jedna láhev váží přibližně dvacet dekagramů. A to jistě nebude v zavazadle ani znát.
barevné tekutiny.jpg

Doživotní parťák na cesty

Výměnou tohoto materiálu za plast ale nepomůžete pouze zdevastovanému životnímu prostředí, nýbrž i sobě. Je přeci známo, že plast do sebe postupem času začne vtahovat různé nežádoucí látky a bakterie. Poznáte to velice snadno. Po několika použitích si zkuste přivonět.
– Další výhodnou skla je tedy jeho snadná údržba.
Pokud se rozhodnete pro tuto téměř nezničitelnou láhev , pak si můžete vybrat z několika velikostních variant. Jsou přizpůsobené každému upotřebení a každé příležitosti. Jejich tvar je navržen tak, aby bylo možné pohodlné připevnění i v autě. A až se budete rozhodovat, kterou variantu zvolit, volte opravdu s rozvahou. Bude to váš dlouholetý společník. Ne-li doživotní.
§ Výrobce totiž svému produktu natolik věří, že na něj dává dokonce doživotní záruku.

Previous post Modely plesových šatů lze zakoupit ve výprodeji za výhodné ceny
Next post Poppers