Ořechy, mák a sušené plody od OILSEED SERVIS s.r.o.

Ořechy, mák a sušené plody od OILSEED SERVIS s.r.o.

Kdo by neměl rád ořechy, oříšky nebo nějaký druh sušeného ovoce. Ořechy jsou s námi na naší planetě již od nepaměti. I lidé v historii je využívali nejenom k doplnění potřebných látek a vitamínů, protože to možná ani netušili, jak blahodárně mohou právě ořechy působit na lidské zdraví, ale také především proto, že dodávaly rychlou energii a na dlouhou dobu zasytily. Když nebylo nic jiného, tak se ořechy hodily vždy.

V dnešní době máme na výběr a to jak z desítek různých druhů semínek, tak i ořechů. Dováží se k nám velice známé a lahodné kešu v různé formě, od slaných, přes neutrální až po pražené a různě upravované. Dalším kritériem, ze kterého si můžeme volit je verze úpravy, pěstování a sklízení. Proto existují i verze BIO.

Pochutnat si můžete nejenom na sušeném ovoci, ale také třeba na sušených rajčatech OILSEED SERVIS s.r.o.

S nimi můžete vařit, péct i smažit. Používat je při grilování, při zapékání nebo do různých směsí, třeba i k těstovinám. Vždy v té nejvyšší kvalitě. Chutné a výborné.

pytle s ořechy, kořením

Kešu, pistácie, mandle nebo různé mixy. Ochutnat a vyzkoušet můžete mnoho různých druhů.

Ořechy se hodí zejména na snídani, dodají potřebnou energii, obsahují spoustu důležitých, zejména pro mozek nepostradatelných, omega 3 mastných kyselin. Ty jsou důležité pro fungování našeho těla a všech procesů v našem těle.

snídaně, vločky, ovoc

Obsahují bílkoviny, minerální látky, vitamíny. Proto by měly patřit do našeho jídelníčku. Ovšem nic se nemá přehánět, takže jich nemusíte snít kilo za den. Bohatě postačí hrstka ráno do vloček nebo kaše.

K tomu přidáte pár plodů sušeného ovoce a máte snídani jak lusk, tedy prospěšnou a zdravou. Neodolatelné jsou sušené meruňky vždy čerstvé a z poctivých plodů. Ochutnat ale třeba můžete i něco neobvyklého jako jsou sušené plody moruše.

Každá snídaně může být originál, stejně tak můžete oříšky používat jako doplněk občerstvení, když přijde návštěva, dokonce se hodí i při pečení nebo vaření. Nebojte se experimentovat!

Previous post Táhne vás to do Ameriky?
Next post Manželská poradna řeší malé i velké problémy