Do čeho obléknout ženicha?

Svatba je velký okamžik v životě všech snoubenců. Všichni se na ni těší a připravují ji. Ve většině případů ženy naplánují a zařídí vše co je potřeba. Přitom muži jsou ve častokrát ti, kteří neřeší nějaké maličkosti a je jim v celku jedno, co bude mít kdo na sobě oblečené.
Nicméně každá žena všechny detaily velice ráda vyřeší za svého nastávajícího muže. To co si obleče nevěsta je ve většině případů naprosto jasné – půjčené, bílé šaty. Ačkoliv se zdá, že s muži je to podobně lehké, opak je pravdou. S nástupem moderních svateb se otevřela nabídka mnoha možných stylu oblečení, které si ženich může obléknout. Svatební oblečení pro muže může být tedy hodně různorodé.ženich s nevěstou.jpg
Vše záleží především na tom, v jakém typu se bude odehrávat celá svatba a hostina. Ženich se pak většinou obleče tak, aby ladil s nevěstou.
Zatím stále nejobvyklejší jsou klasické obleky. Ty jsou voleny především na klasické a honosné svatby. Na výběr je z mnoha odstínů jak černé, šedé, tak i modré. Kravatu (nebo motýlka), je pak možné ladit buď se šaty nevěsty, nebo s barvou výzdoby. Nicméně novým trendem je, kravatu ladit i s ponožkami. Můžete se tedy setkat i s tím, že muž má kvádro, černé boty a k tomu kravatu a ponožky ve žluté barvě s růžovými tečkami. Ačkoliv to zní velice zvláštně, jedná se o nejnovější světový trend.ženich a nevěsta.jpg
Nicméně obleky mají tu nevýhodu, že za předpokladu, že se svatba koná v letním období, je ženichovi velké teplo. Často se v obleku potí a výsledný efekt není až tak dokonalý.
Druhý typ oblečení je buď zcela neformální, nebo polo formální. Zde je dovoleno velké množství variant. Posledním trendem jsou polobotky, plátěné kraťase, košile, motýlek a kšandy. Jedná se o styl, který sluší téměř všem mužům. Není pochyb, že jste tento trendu už zaznamenali. Plusem potom jsou ušetřené peníze za drahý oblek a to, že se ženich cítí pohodlně.

Previous post Jak nakoupit na Aliexpressu?
Next post Znáte mobilní domy?