Jak nakoupit na Aliexpressu?

Abyste mohli nakupovat na této stránce, tak se tam musíte zaregistrovat. Při registraci budete potřebovat hlavně email a nějaké heslo. Pokud registrovaní jste, tak se musíte přihlásit. Nelze zde nakupovat bez přihlášení. Do registrace uvádějte VŽDY pravé jméno, protože se poté přemístí na dodací adresu, na kterou vám objednaný balíček přijde.

stovka s kreditkou v kapse

Pokud jste se tedy zaregistrovali nebo přihlásili, tak můžete začít vyhledávat zboží. Vyhledávané produkty musíte hledat v anglickém jazyce, protože se jedná o zahraniční e-shop. Až si vyberete produkt, tak jej otevřete. Je dobré si u produktu vybírat/zaškrtávat free shipping, protože poté máte dopravu zdarma. Někde bývá doprava dost drahá. Spoustu prodejců má stejné zboží, ale různé ceny. Doporučujeme tedy pečlivě vybírat. U vybraného produktu je dobré si zkontrolovat hodnocení prodejce a také se podívat na hodnocení od uživatelů, kteří mají tento produkt již doma. Prodejce zde sice má detailní fotografie, ale je dobré vidět reálné fotky. V popise najdete rozměry. Obvykle jsou rozdílné o cca jeden až tři centimetry.

Pokud máte produkt vybraný, tak stačí kliknout na Buy Now a přesměruje vás to na dodací údaje. Zde vyplníte adresu a jméno (většinou už je vyplněné díky registraci). Pak sem zapíšete čísla z karty, kterou budete platit. Zkontrolujte si vždy částku. Po vyplnění údajů z karty už můžete pokračovat dále. Z karty se vám strhnou peníze.
internetový prodej

Pak už jen čekáte až balíček dorazí. U každého produktu můžete sledovat, kdy dorazí. Většinou to bývá 60 dní, ale někdy přijde i za 14 dní. Až vám dorazí domů zboží, tak potvrdíte příjem zboží a prodejce dostane vaše peníze. Pokud by vám tedy domů nic nepřišlo nemusíte se bát o své peníze. Pokud všechno přijde v pořádku a vše sedí podle fotografií i rozměrů, tak můžete dál prodávajícímu kladné hodnocení. Pokud by byli problémy, tak s prodávajícím komunikujete v angličtině.


Previous post 15W40 je jedním z nejčastěji používaných motorových olejů
Next post Do čeho obléknout ženicha?