Řízení auta

Vždycky jsem chtěla mít automobil. Vím, že auto je ale hodně drahé a v posledních letech je to opravdu nejdražší věc, kterou bych si pořídila. Nevím jak vy, ale já si to bez auta nedokážu představit. Vždycky jsem si říkala, že když budu něco chtít, tak to bude vždycky auto. I když vím, že to bude stát opravdu hodně peněz. Nicméně ale řekla jsem si, že pro to udělám cokoliv, jenom abych měla auto. Protože nevím, jak bych jezdila na nějaké velké těžké nákupy. Představte si, že potřebuji koupit třeba nějakou aviváž, prací prášek, sirupy a tak dále. Prostě takové samé těžké věci, kdy celý nákup vážně třeba deset kilo.

Mám ráda luxusní auta.

Jak bych ho třeba uvedla na kole? A nebo jak bych ho dotáhla na autobusovou zastávku? Vím, že tohle opravdu složité. Vím, že jde zavolat taxi. Jenomže to se zase nevyplatí finančně. Například u nás je taxi už tak drahé, že si ho může dovolit asi jenom opravdu bohatý člověk. Někdy tak zůstane pouze o snu.

Řídit by mě moc bavilo.

Nicméně ale i já využívám službu taxi. A musím říct, že taxikář má opravdu pěkné auto. Vevnitř je to v celé kůži a ze dřeva. Takže jde vidět, že taxikářům se asi hodně daří, když si mohou dovolit tak pěkné luxusní auto. A vždycky to v tom autě tak pěkně voní. A já si říkám, že takové auto by se mi opravdu hodně hodilo. Taky si myslím, že auto taky udává naši osobnost. Takže já bych nechtěla žádnou starou krásnou nebo popelnici. Mám ráda velká robustní a černá nebo červená auta. Vím, že jsi moc vymýšlím, ale nemůžu si pomoct. Když už budu mít auto, tak takové, které se mi bude líbit a ve kterém budu stále chtít jezdit. Protože já nechci stále sedět doma. Chci cestovat, a to vlastním autem. Není nic lepšího, než jezdit na výlety a nákupy vlastním autem a být tak zároveň svým pánem, který si sám udává čas. Nebude mě tlačit čas, kdy mám běžet na autobus a podobné věci.

Previous post Jak se naučit šetřit?
Next post Zlobí vás počítač?