Krásný byt

Chtěla bych vám říct, jak jsem málem přišla o byt. Byla jsem bytě sama. Byla jsem velmi unavená. Byl jsem unavená z toho, že jsem byla v práci přesčas. Můj přesčas trval jednu hodinu. Jinak v práci jsem byla deset hodin, plus tu jednu hodinu. Byla jsem vážně unavená a nevěděla jsem, co mám dělat. A tak jsem si lehla do postele. Předtím jsem si ještě stihla udělat nějaké malé kafe. Ta mě vždycky vzpruží, a i když byl večer, chtěla jsem být čupr. Ráno jsem měla volno, tak jsem nikam nevstávala. Tak jsem si řekla, že půjdu spát nějaká svěží a pěkně odpočatá a teď ještě jsem si předtím byla lehnout do vany, jak mě taky hezky relaxuje. A u toho jsem pila víno. Bylo to všechno příjemné. Doma já jsem si taky zapnula hudbu. Skoro mi to ukolébalo ke spánku.

Pečujte o svůj byt.

A když jsem vyšla z vany a dala kávu, tak jsem si ještě vyvětrala celý byt. Ten byt je můj. Mám ho asi pět let a mám ho ráda, proto že tam bydlím sama A taky jsou to tři velké místnosti. A mám byt zařízený v minimalistickém stylu, protože minimalismu se mi moc líbí. A taky jak jsem z únavy asi zapomněla zavřít plyn. To je to je, když jsem začala dělat kávu. Bohužel se stalo, že plyn bouchnul.

Děti jsou doma rády.

Byt byl úplně jako po katastrofě. Samozřejmě že přijeli hasiči. Naštěstí to nebyla tak velká pohroma, jak se zdálo. Hasiči všechno spravili a uklidili. Já jsem potom akorát si obvázala ruku, kterou jsem měla poškrábanou. Asi od nějakého hrnku nebo skla. Nicméně je už toho rok za mnou a od té doby si dávám velmi pozor, co dělám. A od té doby si taky nedávám pozdě večer kávu. Dám si raději teplé mléko. Tak to je ohřev v mikrovlnné troubě bezpečnější a je to všechno jednodušší. Nicméně si ale dávám pozor už na všechno, a to samé doporučuji i vám. Protože opatrnosti není opravdu nikdy dost, tak si toho važte, když máte doma a s rodinou všechno pěkně v pořádku. Klid není jen tak, a tak buďte rádi, že máte všechno v pohodě.

Previous post Váš vztah musí být hýčkán
Next post Co nesmí chybět v bytě?