Váš vztah musí být hýčkán

Pěstovat si spokojený a krásný vztah není jen tak jednoduché. Oba do toho musíte vkládat hodně úsilí, času, energie a pochopení. Jste spokojeni ve svém vztahu anebo hledáte příčiny proč Váš vztah tak dlouho nevycházel? Nikdy nehledejte chybu jen v tom druhém, ale také v sobě. Komunikace ve vztahu je základ pro úspěch. Pokud se Vám něco nelíbí anebo vidíte, že se něco děje – promluvte si o tom, abyste eliminovali možnost hádky v blízké budoucnosti. Jestliže jeden z tohoto páru mluvit nechce – zkoušejte to dál anebo mu dejte čas, aby s tím přišel on. Je ale nutné, aby zájem z druhé strany byl viditelný.

Mít něco jako spřízněnou duši je obvykle chápán tak, že si rozumíte naprosto ve všech aspektech života a máte stejné či podobné zájmy. To nemusí být vždy pravda. Na vztahu je nutné pracovat. Čeká Vás mnoho nutných rozhodnutích a kompromisů, které se nám nemusí na první pohled moc líbit.

láska - ruce

Krásný vztah nebude možné vytvořit za den nebo týden. Pokud máte partnera delší dobu a vytrácí se jiskra – je zde nutné podniknout mnoho kroků, aby se jiskra navrátila a Váš vztah se nestal nudný nebo špatný.

Udělejte si na sebe čas. Oba pracujete a vídáte se prakticky jen v posteli? Udělejte si čas a podnikněte společný výlet nebo hezký večer u filmu před spaním. Musíte trávit čas společně, abyste příjemné chvilky byli v objetí toho druhého a Váš vztah se tak stal udržitelným. Pište si sms zprávy. Dejte tomu druhému vědět, že na něj myslíte. Nenechávejte věci na náhodě, ale jděte tomu naproti.

zamilovaný pár

Překvapujte se navzájem a střídejte se v nadbíhání tomu druhému. Pokud se takto snaží jen jeden a veze se jen na Vaší cestě, může se stát, že to jednoho účastníka přestane velmi rychle bavit a může být frustrovaný z tohoto pocitu.

Dejte do vztahu tolik – kolik chcete, aby se Vám vrátilo zpět. Hodně štěstí.

Previous post Proč jsou vaše děti stále nemocné?
Next post Krásný byt