Masérka Míša a její dokonalá tělesná symetrie

Co s námi dělají ideální křivky ženského těla

Ženské tělo má ve srovnání s tím mužským jistou výhodu, je-li proporcionálně optimální, pak nabízí naprosto dokonalé křivky všech tělesných partií, které by dokázal vymodelovat jen velmi obratný a zkušený výtvarník. Jistě není náhoda, že právě tělo ženské bývalo umělcům inspirací k tvořivosti v mnoha oblastech života již před tisíci lety, a posloužilo i k výstavbě některých staveb, např. akvaduktů, chrámů, okrasných zahrad atd.

ženské poprsí

Co s vámi udělá pohled na překrásnou zámeckou zahradu s upraveným trávníkem, terasami, kaskádami fontán, jehličnany a kvetoucími rostlinami, když je vše koncipováno v zakřiveném prostoru parabol a elips? V podvědomí probouzí touhu po rozkoši, vášni, radosti a všech dalších příjemných pozitivních projevech lidské osobnosti.

Podvědomí funguje úplně stejně, a u mnoha lidí i výrazněji, v okamžiku, kdy sledují dokonalost ženských křivek v jejich přirozenosti. Nejde tu jen o čistě sexuální rozmnožovací pud, a to ani tehdy, je-li žena obdařena větším dekoltem, promlouvá k nám podvědomá dokonalost symetrií, připomínající synchronní fungování a jednotu celého vesmíru. Na toto téma budou s vámi jistě souhlasit mnozí filosofové a zdatní psychologové.

masérka Míša

Masérka Míša vám může nabídnout pohled na symetrii křivek naprosto dokonalou, můžete si ji užít v těsné blízkosti. A máte štěstí, Míša preferuje techniku „body-to-body“, která vás jistě nenechá na pochybách, že cesta do ráje vede i tudy.

Míša vám ráda dopřeje i footjob

Nádherné křivky můžete pozorovat i na chodidlech, ta mají navíc mnoho nervových vláken, s nimiž masérka zachází velmi obratně a působí to rozkoš nejen vám, ale i jí samotné. Tím se prožitek ze samotného aktu nesmírně zesiluje, ostatně, můžete to vyzkoušet na vlastní kůži – to je ten nejlepší způsob, jak to zjistit.

Previous post Domácí a přírodní řasenka se dá snadno vyrobit
Next post Omezte příjem cukrů a vsaďte na přírodní sladidlo – jaké výhody má stévie?