Přeprava cenností poštou

Někdy prostě potřebujeme různé cennosti doručit někomu, kdo bydlí daleko, ovšem sami se o přepravu nemůžeme postarat sami, a proto je tu pošta.

Přeprava cenností poštou

Speciální služba

Každému z nás se může stát, že bude chtít přepravit nějakou cennost, ovšem sami tuto přepravu nemůžeme zajistit. Může se jednat například o cenné dokumenty, ve kterých jsou podepsané různé smlouvy a mají pro nás opravdu velkou hodnotu, ovšem zrovna v tu dobu nemůžeme třeba sednout do auta a jet na druhý konec republiky. https://mapy.cz/%3Fsource%3Daddr%26id%3D8867513 To naštěstí nemusíte, protože pošta má speciální službu pod názvem cenné psaní, jež byla vytvořena právě pro takové situace.

poštovní obálky

Dokonce jejich limit je nastaven až do výše jednoho milionu korun, a proto je na tyto zásilky bran mnohem větší ohled a jejich přeprava má mnohem přísnější pravidla, aby bylo zajištěno, že cennosti dorazí hladce až na dané místo. Není proto problém zaslat i velmi osobní věci jako jsou platební karty, cenné papíry, peníze a spousty dalších. Nemusíte mít obavy, protože pravidla jsou pevně dána a přes to nejede vlak, což je právě proto, aby se zamezilo krádežím, poškození a podobně.

Obálka

Základem pro přepravu důležitých věcí je rozhodně správná obálka, protože ta dokonale chrání obsah. Při těchto příležitostech se vždy využívá bezpečnostního typu, protože u něj je vždy vidět, když se někdo snažil neoprávněně dostat dovnitř. Chrání před veškerým poškozením, a proto bude zboží v naprosto stejném stavu jak před přepravou, tak i po ní.

razítko na obálce

Rozhodně proto kvalitu obálky nepodceňujte a nebojte se za ní si připlatit. Neměla by se podceňovat ani přeprava zboží, protože zde jde také o bezpečnou přepravu až ke kupci. Abychom třeba k paletě mohli dát potřebný štítek s označením a všemi informacemi, tak zakupte nalepovací transportní obálku C7 větší https://www.2pack.cz/obalky/nalepovaci-obalky-2pack/nalepovaci-obalky-balene-po-100ks/nalepovaci-transportni-obalka-c7-vetsi-100, do které hezky dáte dokument a celou obálku nalepíte třeba na paletu. Informace v ní nejsou finančně cenné, ovšem mají velkou informační hodnotu, protože určitě kupec a další lidé, jež se zbožím budou manipulovat chtějí vědět, co se uvnitř nachází a mít k tomu patřičný štítek.

Previous post Nové zařízení by mohlo nabíjet váš telefon během vaší chůze
Next post Zahradní altán – nejen okrasa zahrady