Jak poznat, že to s vámi nemyslí vážně

Začátky bývají na vztazích to nejlepší. Romantika, randění, poznávání jeden druhého, a postupné zamilovávání se. Pokud si však nechcete ublížit, musíte si dávat pozor, protože osobu, se kterou hodláte budovat nový vztah, ještě tak úplně neznáte. Jak poznat, zda to s vámi myslí vážně, a které signály poukazují na opak?

spojené prsty

Jak často odepisuje?

Na začátku vztahu obvykle probíhá komunikace často i přes mobil, nebo online. Když je člověk tím druhým uchvácený, obvykle svůj telefon neustále kontroluje, a horlivě odepisuje na každou jednu zprávu. S hlavou v oblacích také často zapomíná na ostatní povinnosti, a kvůli online komunikaci chodí pozdě spát, protože se mu nechce loučit. Pokud však odepisuje sporadicky, zapomíná se ozvat, nebo se vymlouvá na všechno možné, je třeba zpozornit. Někdy člověku práce nedovoluje trávit dlouhé hodiny na telefonu, ale pokud dává přednost všemu ostatnímu, na co je ve svém životě zvyklý/á, potom asi nemá až tak velký zájem.

Osobní schůzky

Po dlouhém dopisování se určitě chcete setkat. Jak to má s časem? Udělá si ho na vás kdykoliv potřebujete, nebo se musíte neustále podřizovat? Často schůzky z různých důvodů ruší, nebo přesouvá? Ačkoliv to opět může být kvůli práci, vážně chcete jít do vztahu s workoholikem, který vás nikdy nebude mít jako svoji prioritu?

piškvorky lásky

Přátelé

V určité fázi vztahu přichází na řadu seznamování s přáteli. Už znáte ty jeho/její? Jak na vás reagují? Pokud je s vámi nechce seznámit, nebo se vám zdají odměření, je dost možné, že něco tají, nebo jste jen jedním/jednou z mnoha. Na tento signál tedy pozor.

Paměť

Stává se, že zapomíná na vaše oblíbené jídlo, barvu, nebo si nepamatuje důležité informace, které by si pamatovat měl/a? Potom asi nejste tak důležitou osobou v jeho životě. Zamilovaný člověk nad danou osobou neustále přemýšlí,, a pamatuje si snad každičké slovo, které mu bylo sděleno.

Previous post Aby v bytě nechyběla příroda
Next post Milovaný počítač