Krabičková dieta: záchrana nebo past na peníze?

Základ je úplně jednoduchý: na internetu si najdete firmu ve vašem okolí, zadáte své požadavky, a firma vám podle vašich měr, vah, pohlaví, aktivity a cílů sestaví jídelníček na míru. Každý týden pak před dveře dostanete krabičky na dalších sedm dní, a vaším jediným úkolem je v určený čas jeden z boxů otevřít, a jeho obsah zkonzumovat. K tomu většinou ještě dostáváte typy na vhodné cvičení, a někdy také vzorky nových produktů na vyzkoušení. Takhle napsané to zní krásně, a najde se mnoho lidí, kteří na tento způsob hubnutí přísahají. Je to ale opravdu tak zázračná metoda, jak se vám firmy snaží namluvit?
 jogurt a ovoce
Problémem této metody je, že skutečně musíte poctivě jíst pouze to, co najdete v krabičkách, a k tomu maximálně zeleninu. Nikdo vás nekontroluje, nemusíte chodit na žádná měření ani vážení, a za své výsledky jste zodpovědní pouze vy sami. Že to pro vás nebude žádný problém? A jste si opravdu jistí, že dokážete odolat automatu na chodbě, sušence ke kávě nebo večernímu pytlíku brambůrků, co svůdně volá vaše jméno? Než s krabičkami začnete, měli byste si ujasnit, že opravdu chcete zhubnout, a že jste ochotni dodržet přísný režim. Jinak totiž skončíte tam, kde jste byli, jen o pár tisíc korun lehčí.
 mořské plody
Další potíž je, že s tímto typem hubnutí se v poslední době roztrhl pytel, a musíte si tak skutečně pohlídat, aby váš jídelníček sestavoval odborník, a ne jenom někdo, kdo si o hubnutí a zdravé výživě přečetl jeden článek na internetu. Jak poznat, že se o vaše stravování stará skutečný expert? Jednoduše. Solidní firma se za své lidi nestydí. Takže se při objednávce zeptejte, kdo jídelníčky sestavuje. Pokud je firma v pořádku, ráda se pochlubí. A pokud ne, ruce pryč, a peněženku zpátky do kapsy.
 tři rajčata
Takže, stojí krabičková dieta za to? Ano, pokud za ní stojí ověřená firma, a vy jste odhodláni z ní vytěžit maximum.

Previous post Nabídka, která Vás ohromí
Next post Už nikdy probdělá noc